Choose your country

Choose your location

Region
Country
  • Local Stocks
  • Reliable Deliveries
map

Stijn Uitterhaegen

Zaakvoerder

stijn.uitterhaegen@vandapower.com
Telefoon: +32 9 362 91 33
GSM: +32 498 626 552 ​

Flip Verhoeven

Sales Director

flip.verhoeven@vandapower.com
Telefoon: +32 9 362 91 33
GSM: +32 477 638 382

Marnic De Bruyne

Customer Service

marnic.debruyne@vandapower.com
Telefoon: +32 9 362 91 33 

Nicky Colyns

Customer Service

nicky.colyns@vandapower.com
Telefoon: +32 9 362 91 33 

Tatiana Gapkairova

Customer Service

tatiana.gapkairova@vandapower.com
Telefoon: +32 9 362 91 33 

Lieve Hanselaer

Aankoop

lieve.hanselaer@vandapower.com
Telefoon: +32 9 363 84 54

Sonja Roegis

HR

sonja.roegis@vandapower.com
Telefoon: +32 9 363 84 55

Michael Hole

VP North America

michael.hole@vandapower.com
Telefoon: +1 877 509 5888

Klantspecifieke oplossingen, snel en stipt in heel Europa

Vandapower werd in 2000 opgericht toen initiatiefnemer Dirk Van Damme merkte dat fabrikanten van tractiebatterijen van hun leveranciers niet de service en het maatwerk kregen dat ze nodig hadden voor de assemblage van hun cellen. Om hun productiestroom te kunnen garanderen, werden ze verplicht om grote stocks van onderdelen aan te houden. 

Flexibel logistiek apparaat

De samenwerking met de belangrijkste A-leveranciers, waarvoor toen de basis werd gelegd, houdt vandaag nog steeds stand. Intussen zijn we de pioniersdagen echter al lang ontgroeid. In Oosterzele hebben we onze kantoren uitgebouwd en heeft een gedreven en ervaren team een flexibel logistiek apparaat ter beschikking. 

Vanuit ons magazijn versturen we grote en kleine bestellingen snel en stipt tot bij klanten in heel Europa. We zijn bovendien in staat om klantspecifieke oplossingen te bieden en elke levering verregaand te personaliseren. Dat houdt onder meer in dat we in-house kabelsets assembleren volgens de exacte behoeften van onze klanten.

Permanente investering in technische kennis

Om hen accuraat te kunnen bedienen en adviseren, investeren we permanent in de technische kennis van onze medewerkers. We beschouwen dit als de voornaamste voorwaarde om in de toekomst onze dienstverlening te kunnen blijven garanderen en onze gestage groei verder te zetten.

Het Vandapower team